Skip to Content

View Geocache Log

Found it Młody found Utan gränser/Ilman rajoja

Saturday, 06 April 2019Aland Islands

{FTF} Nie wiem jak nazwać taką okoliczność, gdzie jednego dnia byłem w Rutkach, Gdyni, Gdańsku, i granicy rosyjskiej. Można ? Można ! :)
A całe wariactwo zaczęło się od eventu Iggiego, gdzie poznawaliśmy tajniki rozwiązywania zagadek. Padło hasło, jest FTF do podjęcia, no to bum, szybka mobilizacja, po drodze krótka wizyta na evencie Warszawa odwiedza Gdańsk, gdzie poznaliśmy emfazę i jego miłą koleżankę z Gdańska :) następnie samochód i hop na Mierzeję. W międzyczasie zrobiło się późno i ciemno więc wyruszyliśmy w las z latarkami. Po kilkukilometrowym spacerku, spotkaniu ze Strażą Graniczną, upadkiem endicha, zbieraniem kleszczy przez Marakesza, udało się złapać upragnionego FTF-a, po drodze zgarniając Janusza i Grażynę Sylwester2018/19, Na granicy Unii Europejskiej i Utan gränser/Ilman rajoja. Było suuuuper, spacer pod rozgwieżdżonym niebem niezapomniany.
TFTC

infoA multi-cache ("multiple") involves two or more locations, the final location being a physical container. There are many variations, but most multi-caches have a hint to find the second cache, and the second cache has hints to the third, and so on. An offset cache (where you go to a location and get hints to the actual cache) is considered a multi-cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page