Skip to Content

View Geocache Log

Found it Afrodyta found 80-lecie COP Stalowa Wola

Monday, 08 April 2019Podkarpackie, Poland

Takie skrytki to ja uwielbiam - czacha paruje, człowiek przedziera się przez krzaczory, często wcześniej długo oczekuje wyprawy, poznaje nowe trasy i miejsca, zdobywa doświadczenie w wielu wymiarach, widzi to, czego jeszcze nigdy w życiu nie widział i, gdyby nie geocaching, nigdy by nie ujrzał.

Zagadkę, ku mojemu niedowierzaniu, udało mi się rozwiązać w domu, korzystając ze wspomnień wycieczek pod hutę wydobytych z zasobów mózgu, potwierdzając część domysłów za pomocą internetu, a resztę pozostawiając intuicji. Trochę wstyd mi się do tego przyznać, że nigdy wcześniej nie byłam za bramami huty, a to przecież jedna z najważniejszych części miasta. Dopóki nie pojawił się nowy wzór na finał, checker był dla mnie nielitościwy i ciągle ganił mnie za złe rozwiązanie. No cóż, pomyślałam, trzeba wszystkie miejsca zobaczyć, włożyć wysiłek, a nie bawić się w zgadywanki. Jednak dzięki nowemu wzorowi na kilka godzin przed planowaną wyprawą okazało się, że moje rozwiązanie nie było takie złe i razem z Polsem (dziękuję za pierwsze znalezienie w nowym bardzo poeventowym teamie!) możemy oszczędzić sobie dłuższego spaceru. Możemy, ale niekoniecznie musi się to udać, szczególnie gdy Afrodyta wybierze trasę, na której co chwila stoją zamknięte bramy... Także trochę poznaliśmy tzw. hutę zanim dotarliśmy na wyznaczone współrzędne. Mile zaskoczyła nas wielkość skrytki, mimo że już spodziewaliśmy się dużej. Jeszcze bardziej zaskoczyła nas zawartość i początkowa niemożność znalezienia logbooka

Serdecznie dziękuję za wspaniałą skrytkę i okazję do wiosennej wyprawy!

infoA Mystery Cache is the “catch-all” of cache types, this form of cache can involve complicated puzzles you will first need to solve to determine the coordinates. The only commonality of this cache type is that the coordinates listed are not of the actual cache location but a general reference point, such as a nearby parking location. Due to the increasing creativity of geocaching this becomes the staging ground for new and unique challenges.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page