Skip to Content

View Geocache Log

Found it Alili65 found PKP NOWY SĄCZ #3

Saturday, 20 April 2019Małopolskie, Poland

Na Velikonoce je slibované pěkné slunečné počasí. Vyrážíme na čtyřdenní výpravu přes Slovensko do Polska na série v okolí Nowého Saczu. Vyrážíme z Brna na zelený čtvrtek, míříme k Holešovu na místní CITO. Na Velký pátek ráno vyjíždíme z Nového Saczu jihovýchodně a lovíme pěší série. U kostelíčků probíhají velkopáteční obřady. Na Bílou sobotu pokračujeme ve městě i v okolí. Potkáváme svátečně oblečené místní s nazdobenými košíčky. O velikonoční neděli vyrážíme brzo ráno na pěší túry severně od Nového Saczu. Příroda je krásná krabičky neudržované a moc často nenavštěvované.
Na velikonoční pondělí opouštíme Nowy Sacz a míříme do Gorlice.

Navštívili jsme hodně zajímavých míst. Pěší série v náročném terénu potěšily krásnou krajinou, ale zklamaly svým stavem. Někdy se zdálo jakoby od svého založení nebyly vůbec udržované. Našli jsme i náhradní krabičky, několik keší sami obnovili. Některé měly víčko okousané od myší, krycí sáčky byly potrhané nebo plesnivé. Ve městech jsme nacházeli větiškou velikosti micro s plnými logbooky.

Navštíveno s geokolegou MT Jonea, Wonleo, Simon Cooper, geJulie, Mimino 84 a Macelka a Bibus. V logbooku logovano zkratkou SK-MT. Díky za kešku! Protahuji osobní cestovatele. Logováno v terénu pomocí mobilní aplikace.

Mit MT Jonea, Wonleo, Simon Cooper, geJulie, Mimino 84 und Macelka a Bibus gefunden. Danke für den Cache!!

Dzięki za kesza!

infoThis is the original cache type consisting, at a bare minimum, a container and a log book. Normally you'll find a tupperware container, ammo box, or bucket filled with goodies, or smaller container ("micro cache") too small to contain items except for a log book. The coordinates listed on the traditional cache page is the exact location for the cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page