Skip to Content

View Geocache Log

Found it Alili65 found Niebieska kapliczka przy niebieskim szlaku

Saturday, 20 April 2019Małopolskie, Poland

Na Velikonoce je slibované pěkné slunečné počasí. Vyrážíme na čtyřdenní výpravu přes Slovensko do Polska na série v okolí Nowého Saczu. Vyrážíme z Brna na zelený čtvrtek, míříme k Holešovu na místní CITO. Na Velký pátek ráno vyjíždíme z Nového Saczu jihovýchodně a lovíme pěší série. U kostelíčků probíhají velkopáteční obřady. Na Bílou sobotu pokračujeme ve městě i v okolí. Potkáváme svátečně oblečené místní s nazdobenými košíčky. O velikonoční neděli vyrážíme brzo ráno na pěší túry severně od Nového Saczu. Příroda je krásná krabičky neudržované a moc často nenavštěvované.
Na velikonoční pondělí opouštíme Nowy Sacz a míříme do Gorlice.

Navštívili jsme hodně zajímavých míst. Pěší série v náročném terénu potěšily krásnou krajinou, ale zklamaly svým stavem. Někdy se zdálo jakoby od svého založení nebyly vůbec udržované. Našli jsme i náhradní krabičky, několik keší sami obnovili. Některé měly víčko okousané od myší, krycí sáčky byly potrhané nebo plesnivé. Ve městech jsme nacházeli větiškou velikosti micro s plnými logbooky.

Navštíveno s geokolegou MT Jonea, Wonleo, Simon Cooper, geJulie, Mimino 84 a Macelka a Bibus. V logbooku logovano zkratkou SK-MT. Díky za kešku! Protahuji osobní cestovatele. Logováno v terénu pomocí mobilní aplikace.

Mit MT Jonea, Wonleo, Simon Cooper, geJulie, Mimino 84 und Macelka a Bibus gefunden. Danke für den Cache!!

Dzięki za kesza!

infoThis is the original cache type consisting, at a bare minimum, a container and a log book. Normally you'll find a tupperware container, ammo box, or bucket filled with goodies, or smaller container ("micro cache") too small to contain items except for a log book. The coordinates listed on the traditional cache page is the exact location for the cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page