Skip to Content

View Geocache Log

Found it Looxon found Who Wants To Live Forever?

Thursday, 06 June 2019Małopolskie, Poland

Ciekawostką niech będzie to, że cień wątpliwości rzucili ponoć ostatnio rosyjcy badacze wysnuwając teorię, że od lat 30. XX wieku córka Jeanne Calment, Yvonne podawała się za zmarłą matkę, aby uniknąć płacenia podatku spadkowego. Od teorii i kilku poszlak do niezaprzeczalnych dowodów jeszcze daleko, ale gdyby mieli rację, to okazałoby się, że magiczna bariera 120 lat faktycznie nigdy nie została przekroczona w sposób udokumentowany ponad wszelką wątpliwość.

A co do kesza, to okolica trochę zarosła pokrzywami, ostami i innymi nieprzyjemnymi dla skóry roślinami. Chociaż może to i lepiej, przynajmniej nikt niepowołany raczej nie będzie tam grzebał. Ani z zagadką, ani z etapem fizycznym nie było większych problemów, także pozdrowienia dla Autora i serdeczne TFTC!

infoA Mystery Cache is the “catch-all” of cache types, this form of cache can involve complicated puzzles you will first need to solve to determine the coordinates. The only commonality of this cache type is that the coordinates listed are not of the actual cache location but a general reference point, such as a nearby parking location. Due to the increasing creativity of geocaching this becomes the staging ground for new and unique challenges.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page