Skip to Content

View Geocache Log

Found it Pols found Urbex Klyszow - Opuszczony przysiółek nad Sanem

Tuesday, 16 July 2019Podkarpackie, Poland

Rada dla przyszłych poszukiwaczy: jak chcecie przyjechać samochodem to radzę na wysokim zawieszeniu; gdyż ścieżka jest mocno polna. Wracając już do kesza..
Cisza i spokój, dookoła nie widać, ani nie słychać żadnej żywej duszy w okolicy; sceneria idealna do szukania keszów. Znając własną osobę, to za Chiny ludowe (ciekawe dlaczego tak się mówi skoro pełna nazwa Chin to Chińska Republika Ludowa) , nie pojawiłbym się w tym miejscu gdyby nie geocaching. Nie ukrywam, że musiałem szukać kesza przy otwartych drzwiach stodoły, gdyż czułem malutką grozę i po prostu się bałem. Podpowiedź w sprawie maskowania bardzo trafna. Dziękuję za kolejnego kesza w karierze i wysyłam pozdrowienia dla właściciela.

infoThis is the original cache type consisting, at a bare minimum, a container and a log book. Normally you'll find a tupperware container, ammo box, or bucket filled with goodies, or smaller container ("micro cache") too small to contain items except for a log book. The coordinates listed on the traditional cache page is the exact location for the cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page