Skip to Content

View Geocache Log

Found it Syrach31 found Psie Pole

Wednesday, 31 July 2019Zachodniopomorskie, Poland

Ach te statystyki ... log zbiorczy z niedawnych poszukiwań i znalezień, jednym słowem ...
wpis zaległy ... uzupełnienie ...
Wspólna sobotnia wyprawa na poszukiwanie keszy. Niby nic wielkiego, jednak … statystyki swoje prawa mają i oczywiście … jak już od bardzo dawna tego nie powtarzałem w logach same … niestety się nie zrobią … dlatego pomimo upalnej pogody, no i na dokładkę … pozyskanym na jakiś czas pojazdem do przemieszczania się na … bliższe – z racji wieku – odległości. Tak więc, ponieważ trwa akcja pozyskiwania kolejnych souvenirów … a czasu cały czas ubywa, pojechaliśmy. Plany były ambitne, z nastawieniem takim, że ile się uda tyle się uda i z każdego kesza bedzimy zadowoleni. A, że Stargard prawie przeze mnie nie pozbierany, to wybór był stosunkowo łatwy. Zaczęliśmy od strony zachodniej, ale raczej obrzeży Stargardu. Pod kilka keszy podjechaliśmy autkiem, a pod inne trzeba było podjechać, no a później już tylko na pieszo. Dłuższy lub bliższy spacerek. Pewnie poszło by może i lepiej tzn więcej byśmy znaleźli jednak na ostatnim keszyku wystraszył nas deszcz, a że młodzież poczuła trochę głód, więc postanowiliśmy już odtrąbić wsiadanego i skierować się w stronę domu. Podsumowując wyprawa bardzo udana. Może nie poszliśmy na ilość, jednak tą stronę miasta udało się wyczyścić, chociaż jeszcze ze dwa kesze określane mianem „Muszę je mieć” zostały na trochę później.
Wszystkim właścicielom za założenie, utrzymanie i serwisowanie … serdeczne
T F T C !


szukałem trochę innego miejsca
ale chłopaki wypatrzyli,
maskowanie doskonale znane, jednak przyznam, że w takim miejscu mnie mocno zaskoczyło i ... daję favik za kreatywność w podejściu do skrytek

Additional Images Additional Images

infoThis is the original cache type consisting, at a bare minimum, a container and a log book. Normally you'll find a tupperware container, ammo box, or bucket filled with goodies, or smaller container ("micro cache") too small to contain items except for a log book. The coordinates listed on the traditional cache page is the exact location for the cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page