Skip to Content

View Geocache Log

Found it holoskawina found Mały las na górce

Tuesday, 27 August 2019Podkarpackie, Poland

Po mega w Warszawie mama kazała nam wracać prosto do domu. No to wróciliśmy prosto przez Podlasie i Lublin. Z tym Podlasiem to tak trochę na wyrost, bo województwo nie podlaskie, ale Biała to i owszem. Powrót zajął nam dwa dni, więc nie rozumiem, czemu mama coś tam wydziwiała.
Po drodze skupialiśmy się, jak zwykle przy tej ilości świecących denerwująco ikonek, na keszach rzadszych typów i rozmiarów. Zrobiliśmy też rowerowo dwie seryjki. Może było trochę za gorąco, ale i tak fajnie. Świetne zakończenie wakacji (prawie zakończenie, bo na zakończenie miałem potem jeszcze zawody rowerowe, ale to już nie na temat).
Dziękujemy za skrytkę! (I przepraszamy za zbiorczy log, prosząc o wyrozumiałość - za dużo naszukałem i teraz mama nie nadąża z pisaniem, bo i tak ma dużo swojej papierkowej roboty).

Zalogowano przy użyciu GeoCentral Lite

infoThis is the original cache type consisting, at a bare minimum, a container and a log book. Normally you'll find a tupperware container, ammo box, or bucket filled with goodies, or smaller container ("micro cache") too small to contain items except for a log book. The coordinates listed on the traditional cache page is the exact location for the cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page