Skip to Content

View Geocache Log

Found it holoskawina found Who Wants To Live Forever?

Wednesday, 28 August 2019Małopolskie, Poland

Po mega w Warszawie mama kazała nam wracać prosto do domu. No to wróciliśmy prosto przez Podlasie i Lublin. Z tym Podlasiem to tak trochę na wyrost, bo województwo nie podlaskie, ale Biała to i owszem. Powrót zajął nam dwa dni, więc nie rozumiem, czemu mama coś tam wydziwiała.
Po drodze skupialiśmy się, jak zwykle przy tej ilości świecących denerwująco ikonek, na keszach rzadszych typów i rozmiarów. Zrobiliśmy też rowerowo dwie seryjki. Może było trochę za gorąco, ale i tak fajnie. Świetne zakończenie wakacji (prawie zakończenie, bo na zakończenie miałem potem jeszcze zawody rowerowe, ale to już nie na temat).
Dziękujemy za skrytkę! (I przepraszamy za zbiorczy log, prosząc o wyrozumiałość - za dużo naszukałem i teraz mama nie nadąża z pisaniem, bo i tak ma dużo swojej papierkowej roboty).

Zalogowano przy użyciu GeoCentral Lite

infoA Mystery Cache is the “catch-all” of cache types, this form of cache can involve complicated puzzles you will first need to solve to determine the coordinates. The only commonality of this cache type is that the coordinates listed are not of the actual cache location but a general reference point, such as a nearby parking location. Due to the increasing creativity of geocaching this becomes the staging ground for new and unique challenges.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page