Skip to Content

View Geocache Log

Found it Aldavar found ŁK#16 - Łęczyckie Koło

Friday, 06 September 2019Łódzkie, Poland

O Skrytce:

szybko i bez problemu

Opis Przygody:

Autor serii ŁK zachęca, aby się ruszyć z domu. A tym bardziej, że serie podobno lepiej robić na rowerze. Ja zastałem zachęcony. Ogarnąłem sobie dzień wolny zabrałem rower i pojechałem do Łęczycy. Oczywiście plan prosty zebrać całe ŁK i braki na mapie. Seria prosta, co tylko zachęci, aby ją rozwiązać i podjąć. A co do terenu hmm 19 z 20 keszy można podjąć z samochodu. Nie ukrywam, że jak by nie rower kilka skrytek by mi sprawiło problem, aby się do nich dostać. Niby teren 2.5 A drabina z roweru pomogła.

Wyjazd zaliczam do udanych 24 keszy zdobyte i zero DNF. Na spokojnie zajęło mi to 2h30min w tym jeszcze rozmowa z nieznajomymi o geocaching i nawet jeden się zainteresował. Ciekawe czy zacznie się bawić.

**TFTC**

Zapraszam na naszą grupę i strone FB:
GeoŁodź

infoA Mystery Cache is the “catch-all” of cache types, this form of cache can involve complicated puzzles you will first need to solve to determine the coordinates. The only commonality of this cache type is that the coordinates listed are not of the actual cache location but a general reference point, such as a nearby parking location. Due to the increasing creativity of geocaching this becomes the staging ground for new and unique challenges.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page