Skip to Content

View Geocache Log

Found it A&MP found Magnet na drzewie

Monday, 09 September 2019Małopolskie, Poland

Minęła noc, mijał dzień, a po {FTF}a nikt się nie chciał ruszyć. Ba, nawet po 2 FTFy. Ponoć teraz jest modne hienowanie po drodze do sklepu, ale ja ani nie miałem po drodze, ani nic nie potrzebowałem ze sklepu. Po prostu, jak klasyczna hiena, zamiast z pracy wracać do domu, obrałem kierunek przeciwny ;)

Im bliżej byłem Zabierzowa, tym robiło się ciemniej. Jak automat załączył światła w keszowozie, to stwierdziłem, że może być problem. Jednak nie padało. Jeszcze. W końcu deszcz, a w zasadzie ulewa musiała poczekać na odpowiedni moment. Ten nastąpił (a jakże by inaczej) dokładnie w momencie jak parkowałem pod radarem-zapałką. Pomyślałem, że jak już tutaj jestem to przejdę ten kawałek - w końcu w lesie nie powinno bardzo padać. Miałem rację - rzeczywiście w lesie nie padało bardzo, tylko lało jak ch..era. Wróciłem przemoczony, ale dwa FTFy wpadły :D

Skrytka Biało - Zielona poddała się bez problemu. Precyzyjne współrzędne, dobra podpowiedź, intuicyjne miejsce. Czego może chcieć więcej goniący po lesie bez parasola keszer ;) ?

Magnet na drzewie intrygował mnie już swoją nazwą. Niestety współrzędne nie wypadały przy alejce, a 30m robiło różnicę. Wspominałem już, że jechałem prosto z pracy? Jakby to teraz ładnie ująć - no nie byłem w ciuchach trekkingowych. Jakoś udało mi się wytyczyć bezpieczną, w tych warunkach, trasę. Najpierw zaufałem intuicji, ale to nie było dobrym posunięciem, a następnie Autorowi. Ta opcja sprawdziła się doskonale i szybko znalazłem całkiem zabawnego kesza. Nie spodziewałem się takiego patentu w takim miejscu i muszę przyznać, rozbawił mnie.

Dziękuję serdecznie Autorowi za nowe kesze :)


Znaleziony/Found: 9 września 2019 15:06.
Dziękujemy za kesza i serdecznie pozdrawiamy z Krakowa!
Thank you for the cache and greetings from Krakow, Poland!

infoThis is the original cache type consisting, at a bare minimum, a container and a log book. Normally you'll find a tupperware container, ammo box, or bucket filled with goodies, or smaller container ("micro cache") too small to contain items except for a log book. The coordinates listed on the traditional cache page is the exact location for the cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page