Skip to Content

View Geocache Log

Found it Syrach31 found Park i kamień, park and stone

Tuesday, 10 September 2019Zachodniopomorskie, Poland

FTF później więcej.
No i jest "później"
Cóż, pokazał się nowy keszyk. Właściwie nie miałem motywacji do tego żeby zrywać się wczesnym ranem, jednak … jak to bywa z [FTF] ‘ami zamiast siedzieć sobie cichutko na mapie, one cały czas hałasują – „halo! kochanieńki! tu jesteśmy! HALO! TU JESTEŚMY! ”
Co było robić. Pomimo pogody nie zachęcającej do spacerów po parku, po podwiezieniu rodziny na miejsce zbiórki, postanowiłem pojechać w drugi koniec miasta. Przyznam, że tak ładnego, zadbanego i pozytywnie nastrajającego do życia parku wcale się nie spodziewałem.
Podjechałem bardzo blisko kresza – jak najbliżej się dało. Udało się znaleźć miejsce do zaparkowania – chyba ostatnie jakie tu było – ponieważ trochę padało no to kaptur na głowę i spacerkiem przez mostek i po ścieżce. Kamień widać z daleka, chwila zastanowienia … po prawej czy po lewej ? Kordy w punkt, dlatego poszło sprawniej
Znalezione, zalogowane, zdjęcia porobione, można wracać do zajęć przewidzianych na dzień dzisiejszy. Oczywiście … gdyby nie GC to pewnie bym nie poznał tego miejsca. Dziękuje za pokazanie innego fragmentu miasta.
TFTC!

infoThis is the original cache type consisting, at a bare minimum, a container and a log book. Normally you'll find a tupperware container, ammo box, or bucket filled with goodies, or smaller container ("micro cache") too small to contain items except for a log book. The coordinates listed on the traditional cache page is the exact location for the cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page