Skip to Content

View Geocache Log

Found it Goshi12 found Stop the pigeon

Monday, 09 September 2019Opolskie, Poland

Wizyta o charakterze kulinarnym, okazało się bowiem, że w Opolu są smaczniejsze hinduskie samoski niż we Wrocławiu. U Konika dokonałam wymiany handlowej, białe coś za kruche mleczne i ruszyłam "w miasto" na gołąbki. Było ciemno i nie obyło się bez opiekuna, prowadził ślepy kulawego no ale ....
Bardzo dziękuję za miły spacer po mieście. To mój pierwszy tak dynamiczny virtual inny niż "a teraz stań w miejscu i zrób zdjęcie", wspaniale. Krawat mierzyłam dłonią, bo to najlepsza miarka ale nie mam linijki i w obecnej chwili nie umiem odpowiedzieć na pytanie o długość. A jak wiadomo, długość MA znaczenie.
Identyczny fotoplastikon trafił również do Wrocławia :), tuż po wizycie w Opolu.
Jakość zdjęcia hm ... zrobiłam chyba kalkulatorem. Wszystkie gołębie spały, chociaż podobno za dnia "żerują".

Senior Au-pair
"Uważaj na to!"
"Tylko w to nie wleź!"
"Krawat zaczyna się chyba tu, a nie przy barku?!"
"A skąd to wiesz?!"
"Co było napisane na kamienicy ...? Już nie pamiętasz?!"

infoA virtual cache is a cache that exists in a form of a location. Depending on the cache "hider," a virtual cache could be to answer a question about a location, an interesting spot, a task, etc. The reward for these caches is the location itself and sharing information about your visit.

Because of the nature of these geocaches, you must actually visit the location and acquire the coordinates there before you can post. In addition, although many locations are interesting, a virtual cache should be out of the ordinary enough to warrant logging a visit.

Virtuals are now considered waymarks on Waymarking.com.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page