Skip to Content

View Geocache Log

Found it LuckyLuke13 found Stacja Chojny

Wednesday, 11 September 2019Łódzkie, Poland

Wracałem tu z wakacji, dekady temu. To było całkiem wygodne połączenie z południa. Potem była ruina. Wtedy też zdarzało mi się tu zaglądać, głównie rowerowo, choć tubylcy byli tu nadzwyczaj nieprzyjemni i agresywni. Dziś stacja wygląda zgoła inaczej. Dobrze że infrastruktura powraca na dobre tory.
Casem to nawet trochę mi żal, że z racji na zawodowe potrzeby, nie jestem w stanie korzystać z komunikacji publicznej. Zwłaszcza torowe podróże wspominam pozytywnie. Można tak pięknie wykorzystać czas w przelocie na zaległe lektury, czy zwykłe gapienie się w objeżdżające krajobrazy.
Na dworcu nieco ruchu, bo trwają prace wokół, stąd kilkoro pracowników w jaskrawych kamizelkach. Podróżnych ciut mniej. Szczęśliwie, miejsce ukrycia akurat wolne. Dalej już gładko, bezproblemowo, w miłym jesiennym słońcu.
Byłem tu dość krótko, a udało mi się spotkać dwa pasażerskie składy. Tym razem nie wsiadłem.
Dziękuję!

Odjechal!
infoThis is the original cache type consisting, at a bare minimum, a container and a log book. Normally you'll find a tupperware container, ammo box, or bucket filled with goodies, or smaller container ("micro cache") too small to contain items except for a log book. The coordinates listed on the traditional cache page is the exact location for the cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page