Skip to Content

View Geocache Log

Found it Michao Team found Ścieżka rowerowa

Saturday, 14 September 2019Zachodniopomorskie, Poland

Spontaniczny wypad do pobliskiego Stargardu (przez Kobylankę) na małe keszowanie. Głównym asumptem były nowe skrytki, a przy okazji chcieliśmy też uzupełnić trochę atrybutów.
Pomimo, iż po ostatnich wizytach, wiedzieliśmy już że możemy się spodziewać pomysłowych ukryć, to jednak znowu zostaliśmy zaskoczeni.
Kesz Gminny Ośrodek Kultury w Kobylance jest świetny (oczywiście FAV). Polecamy! Zabawnie się składa, że akuratnie planujemy podobny u nas... Z podjęciem i rozwiązaniem nie było problemów. Gdy wracaliśmy na parking spotkaliśmy Barbarę, więc razem podjęliśmy kilka keszy Ścieżkę rowerową, Auta oraz Most nad S10.
Potem już tylko w teamowym składzie podjechaliśmy po świeżynkę **Łatwy kesz.... ** Tu też super zabawa. Patent znany, więc nie daliśmy się zaskoczyć ani w trakcie podjęcia, ani tuż po . Zostawiamy zasłużony FP.
Następnie było jeszcze kilka skrytek tradi o których wspomnimy w osobnych logach.... przerwa na ciasto, lody i kawę i kolejne parę tradi w drodze do domu.

Wszystkim Autorom bardzo dziękujemy za ciekawe skrytki. Mamy cichá nadzieję, że będą następne. Pozdrawiamy ze Szczecina.

infoThis is the original cache type consisting, at a bare minimum, a container and a log book. Normally you'll find a tupperware container, ammo box, or bucket filled with goodies, or smaller container ("micro cache") too small to contain items except for a log book. The coordinates listed on the traditional cache page is the exact location for the cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page