Skip to Content

View Geocache Log

Found it Michao Team found Auta (Cars)

Saturday, 14 September 2019Zachodniopomorskie, Poland

Spontaniczny wypad do pobliskiego Stargardu (przez Kobylankę) na małe keszowanie. Głównym asumptem były nowe skrytki, a przy okazji chcieliśmy też uzupełnić trochę atrybutów.
Pomimo, iż po ostatnich wizytach, wiedzieliśmy już że możemy się spodziewać pomysłowych ukryć, to jednak znowu zostaliśmy zaskoczeni.
Kesz Gminny Ośrodek Kultury w Kobylance jest świetny (oczywiście FAV). Polecamy! Zabawnie się składa, że akuratnie planujemy podobny u nas... Z podjęciem i rozwiązaniem nie było problemów. Gdy wracaliśmy na parking spotkaliśmy Barbarę, więc razem podjęliśmy kilka keszy Ścieżkę rowerową, Auta oraz Most nad S10.
Potem już tylko w teamowym składzie podjechaliśmy po świeżynkę **Łatwy kesz.... ** Tu też super zabawa. Patent znany, więc nie daliśmy się zaskoczyć ani w trakcie podjęcia, ani tuż po . Zostawiamy zasłużony FP.
Następnie było jeszcze kilka skrytek tradi o których wspomnimy w osobnych logach.... przerwa na ciasto, lody i kawę i kolejne parę tradi w drodze do domu.

Wszystkim Autorom bardzo dziękujemy za ciekawe skrytki. Mamy cichą nadzieję, że będą następne. Pozdrawiamy ze Szczecina.

infoA letterbox is another form of treasure hunting using clues instead of coordinates. In some cases, however, a letterbox has coordinates, and the owner has made it a letterbox and a geocache. To read more about letterboxing, visit the Letterboxing North America web site.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page