Skip to Content

View Geocache Log

Found it szagodo found #048 Itchy

Tuesday, 17 September 2019Śląskie, Poland

STF. Skrzynki odkryłem wczoraj późnym wieczorem ale nie w głowie było mi szlajać się nocą po deszczowym lesie postanowiłem więc czekać cierpliwie do rana. Wrzuciłem kilka do obserwowanych i poszedłem spać. Rano zdziwienie, że nie mam żadnego powiadomienia. No nic, trzeba się było spiąć i ruszyć w teren przed pracą bo im później tym wiadomo.
Na leśny parking zajechałem około 7:40. Stało co prawda kilka samochodów ale nie wiedziałem czy to tylko grzybiarzy czy nie. Jak się za parę minut okazało jeden był keszera. W drodze do pierwszej skrzynki przyszło powiadomienie, że właśnie padł ftf. ZugoDzig, no brawo!
Szybkie sprawdzenie, która to skrzynka czy czasami nie z drugiego końca ścieżki. Jednak nie, idziemy w tą samą stronę. W logbooku widzę wpisaną godzinę. 14' przede mną.
Ruszam w pościg. Na kolejnych czterech skrzynkach odrabiam kilka minut ale przychodzą kolejne powiadomienia więc wyglądało, że dziś na ftfa mogę się nie załapać. Olewam skrzynkę 6 i 7 i biegiem do 8. Ze 400m przed sobą widzę sylwetkę kogoś z psem. Padł 8 ftf. W końcu doganiam ZugoDziga. Nr 043 i 042 podejmujemy już wspólnie. Droga powrotna minęła już spokojnie na geoplotach, geohintach z krótkimi przerywnikami na podjęcie trzech pominiętych wcześniej skrzynek. Ależ to był emocjonujący poranek, po takim to ma się energii na cały dzień.
Dzięki założycielowi za kolejne simpsonowe skrytki oraz Zugodzig za sprowokowanie (nieumyślne) do pościgu i późniejszy sympatyczny powrót na parking.

infoA Mystery Cache is the “catch-all” of cache types, this form of cache can involve complicated puzzles you will first need to solve to determine the coordinates. The only commonality of this cache type is that the coordinates listed are not of the actual cache location but a general reference point, such as a nearby parking location. Due to the increasing creativity of geocaching this becomes the staging ground for new and unique challenges.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page