Skip to Content

View Geocache Log

Found it sernikk found Stacja Chojny

Saturday, 14 September 2019Łódzkie, Poland

08:55 cache nr ca. 2052

Wyjazd do Łodzi w skromnym towarzystwie emfazy i flagrate192 :) Planowany od pewnego czasu ze względu na powstałe virtuale oraz laby. Centrum Łodzi w zasadzie wyczyszczone, więc te nowe nabytki były kuszącego dla każdego z nas. Dobrze się złożyło, że akurat tego dnia odbywały się dwa eventy, w tym jedno CITO. Okazja wręcz idealna. Jedno ze spotkań odpuściliśmy, na drugim obecność była więc obowiązkowa. Główny cel przyjazdu nie został sfinalizowany, więc nadal jest co robić. Nie wiem czy Łódź się kiedyś znudzi.. chyba nie! :)


Pierwszy kesz z rana i zaskoczenie.. To tak można? Dziwna sprawa, no ale ok. Dla nas łatwa sytuacja, bo pasażerów nie było.
Dzięki!

infoThis is the original cache type consisting, at a bare minimum, a container and a log book. Normally you'll find a tupperware container, ammo box, or bucket filled with goodies, or smaller container ("micro cache") too small to contain items except for a log book. The coordinates listed on the traditional cache page is the exact location for the cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page