Skip to Content

View Geocache Log

Attended sernikk attended O łódzkim gettcie

Saturday, 14 September 2019Łódzkie, Poland

12:58 cache nr ca. 2064

Wyjazd do Łodzi w skromnym towarzystwie emfazy i flagrate192 :) Planowany od pewnego czasu ze względu na powstałe virtuale oraz laby. Centrum Łodzi w zasadzie wyczyszczone, więc te nowe nabytki były kuszącego dla każdego z nas. Dobrze się złożyło, że akurat tego dnia odbywały się dwa eventy, w tym jedno CITO. Okazja wręcz idealna. Jedno ze spotkań odpuściliśmy, na drugim obecność była więc obowiązkowa. Główny cel przyjazdu nie został sfinalizowany, więc nadal jest co robić. Nie wiem czy Łódź się kiedyś znudzi.. chyba nie! :)


Event uważam za rewelacyjny. Co tu więcej mówić. Nie żałuję przybycia i cieszę się, że owner zdecydował się na taki rodzaj spotkania. W planach było wyjście wcześniej, ale.. nie czułbym się wówczas z tym dobrze. Kesze keszami, ale takiej wizyty bym nie powtórzył. Nie będę się bardziej rozwijał. Dziękuję Timurson.

infoAn Event Cache is when local geocachers and geocaching organizations designate a time and location to meet and discuss geocaching. After the event happens the cache listing is archived.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page