Skip to Content

View Geocache Log

Found it silentium found Dąb w Chałupkach

Thursday, 19 September 2019Podkarpackie, Poland

Już nie raz było tak, że kesz w okolicy Stalowej Woli wisiał i wisiał i wisiał i jak nadchodził dzień mojego przyjazdu to ftf padał. Myślałam że identycznie będzie tym razem. Miałam się tu wybrać z rana ale tak mnie kusiło, że zajechałam jeszcze w nocy. Nie znałam okolicy, leśne drogi mało widoczne, przez ostatnie kilkadziesiąt minut nie spotkałam żywej duszy, aaaaa stanę komuś w bramie przecież wszyyyyscyyyy śpią. Przystąpiłam do poszukiwań. Było bardzo strasznie. Ciemno, zimno ja sama w lesie z gasnącą latarką... Kesza OC znalazłam szybko, dalej szło ciężko. 2elenenty uciekły mi za ogrodzenie, ale pod żadnym nic nie było. Zostały dwa nie sprawdzone ale widać że dawno nie ruszane. Latarka zgasła. Wróciłam do auta i miałam jechać ale to nie dawało mi spokoju. Zmieniłam baterie i wracam. I nagle słyszę nadjezdzajace auto. Wpadło do ladu, ja za krzaki, on jakieś kółko robi ja dookoła krzaków biegnę żeby mnie nie zobaczył bo nie wiadomo co to za człowiek i nagle stanął przy moim aucie... Ojojojoj pobiegłam i oczywiście okazało się że ktoś go zastawil i ta gonitwa po lesie była w poszukiwaniu sprawców, którymi okazała się być jakaś 100% blondynka. Przeprosilam dziesięć razy i uciekłam z DNF...
Wiedziałam że muszę tu wrócić nie tylko po kesza, ale też żeby po sobie posprzątać i ogarnąć co zepsułam. Pojechałam z rana. W dzień jest tu całkiem ładnie i w ogóle nie strasznie. I nawet okazało się że nie tylko dostałam się do kesza ale jego maskowanie wystrzeliłam za ogrodzenie, a ponieważ no było połączone z keszem to o tym nie wiedziałam i szukałam dalej.
Reasumując wszystko znalazłam i wszystko połączyłam jak trzeba. Zostawiłam też drewniaczka pocieszaczka dla kolejnego znalazcy. Mam nadzieję że się nie straci.
Dziękuję!
{ftf} 9:20

Additional Images Additional Images

infoThis is the original cache type consisting, at a bare minimum, a container and a log book. Normally you'll find a tupperware container, ammo box, or bucket filled with goodies, or smaller container ("micro cache") too small to contain items except for a log book. The coordinates listed on the traditional cache page is the exact location for the cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page