Skip to Content

View Geocache Log

Attended dzikinapastnik1 attended 1, 2, 3 - CITO! Sprzątamy las na Widzewie 2

Saturday, 14 September 2019Łódzkie, Poland

PL
14.09.2019
W sobotę postanowiłem wybrać się na dwa eventy organizowane przez Timura :D. Na moje szczęscie udało mi się wyrobić pomiędzy Widzewem a Radegast bo już się bałem, że się nie uda. Niby, 1,5 h a jakoś szybko zleciało. Dzięki za kolejne spotkanie:

1, 2, 3 - CITO! Sprzątamy las na Widzewie 2 - Co ludzie potrafią ukryć w krzakach, aż nie wiarygodne :P. Z całą pewnością najdziwniejszą rzeczą był wózek sklepowy. Dziękuję za kolejne spotkanie! TFTE.

O łódzkim gettcie - Sam do końca nie byłem pewien, jak ten event będzie wyglądał. Muzeum napewno warte zwiedzenia. Niby nie duże, ale 1h i 15 zleciało. Makieta, bardzo ładnie dopracowana, szkoda że jeszcze nie skończona. Dziękuję za kolejną dawkę historii. TFTE.

15.09.2019
Po zawodach postanowiłem podjąć jeszcze tego kesza bo był blisko.

Cmentarz Doły - Moje drugie podejście do tej skrytki, poprzednio szukałem w złym miejscu. Niestety nie wziąłem nic do pisania, więc wysyłam zdjęcie do autora. Ładna wielkość skrytki. TFTC.


Dziękuję za pokazanie miejsc, historię z tym związaną oraz skrytkę.
Zapraszam na kesze do Palestyny, Zgierza i okolic. Niedługo również na nowy projekt.
Pozdrawiam
dzikinapastnik1

infoCache In Trash Out Events are organized clean-up events that involve and benefit the larger community. Cache In Trash Out is an activity intimately tied to geocaching. While out there on a cache hunt, geocachers collect litter along the trails and properly dispose of it.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page