Skip to Content

View Geocache Log

Attended Mroczny Lord Vader attended 3Geourodziny w Katowicach

Saturday, 14 September 2019Śląskie, Poland

Jedzą, piją, lulki palą. Tańce, hulanka, swawola. Ledwie SPHINXA nie rozwalą. Cha, cha! chi chi! hejże! hola! Nie mam pojęcia dlaczego właśnie TO pojawiło mi się w głowie, jak tylko zabrałem się za pisanie komentarza. Mam jednak nadzieję, że autor cytowanego utworu nie będzie się gniewał za tę symboliczną modyfikację oryginalnego tekstu. Zapewniam też Pana Adama M. oraz wszystkie osoby postronne czytające niniejszy wpis, że do takich sytuacji jak w karczmie „Rzym” to raczej w Sphinx’ie nie dochodziło, chociaż... Ta niepozorna, zwykła na pierwszy rzut oka restauracja jakich w naszym pięknym kraju spotkacie bez liku stała się w sobotni wieczór najważniejszym miejscem w całej Galaktyce, a może nawet i we Wszechświecie! Przestrzenią w której za sprawą igora2009 doszło do niecodziennego wydarzenia – równowagi (balansu) jasnej i ciemnej strony Mocy. Oczywiście wszystko zostało dokładnie udokumentowane fotograficznie. A więc spełniło się przeznaczenie... Moc skrzyżowała wreszcie ścieżki naszego życia i choć od lat kroczę własną drogą wierzę, że nie jest to ostatnie spotkanie.
Wszystkim uczestnikom eventu serdecznie dziękuję za cudowne chwile spędzone w Waszym towarzystwie w ŚGKG (Śląska Geocachingowa Kwatera Główna) przy ul. Korfantego 5. Będę Was zawsze wypatrywał na najbardziej nawet odludnych Rubieżach Galaktyki. W razie coś, poznacie mnie po stroju... May The Force be with you. T4TE!

infoAn Event Cache is when local geocachers and geocaching organizations designate a time and location to meet and discuss geocaching. After the event happens the cache listing is archived.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page