Skip to Content

View Geocache Log

Found it A&MP found Dwór w Śledziejowicach

Sunday, 06 October 2019Małopolskie, Poland

{FTF}

Jakoś obudziliśmy się wcześniej niż planowaliśmy i już mieliśmy się przewracać na drugi bok, jak Ania mówi: "FTF do zgarnięcia, jedziemy?". Odpowiedź mogła być jedna ;) Tak, my oboje mamy "mentalność keszerskiej hieny", jak to ładnie nazwał pocztapp (mała dygresja - nie wiedzieć czemu, ale na Śląsku to określenie uważane jest za obraźliwe...), która to mentalność wzmaga się do chorobliwych rozmiarów, gdy jeszcze nie mamy na koncie żadnego FTFa w ramach miesięcznej ciągłości ;P Póki co bawimy się w tę durną, aczkolwiek wciągającą, statystykę i tą skrytką stuknęliśmy 3 lata (36 miesięcy FTFowej ciągłości) :D

Sam kesz jak najbardziej w porządku, pokazuje ciekawe miejsce i przedstawia jego historię, a ukrycie typu "park and grab" całkiem dobrze się tutaj sprawdziło. Pozdrawiamy, dziękujemy i czekamy na kolejne skrytki!


Znaleziony/Found: 6 października 2019 06:55.
Dziękujemy za kesza i serdecznie pozdrawiamy z Krakowa!
Thank you for the cache and greetings from Krakow, Poland!

infoThis is the original cache type consisting, at a bare minimum, a container and a log book. Normally you'll find a tupperware container, ammo box, or bucket filled with goodies, or smaller container ("micro cache") too small to contain items except for a log book. The coordinates listed on the traditional cache page is the exact location for the cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page