Skip to Content

View Geocache Log

Found it CoolaPL found 1... ulicami wspomnień...

Thursday, 10 October 2019Kujawsko-Pomorskie, Poland

TFTC

Co za dzień! Praktycznie wszystkie typy logów – Found it, Didn’t find, Needs Maintenance, FTF oraz write note. Wcześniej siedziałem nad jedną zagadką i rozkminiałem Tolkiena, aby w końcu polec jak ork. Na drugi dzień nadeszło olśnienie niczym blask oka Sarumana i nastała światłość. Z lekką pomocą ownera udałem się na finał tuż po wyjściu z pracy – nie było daleko i nie było żadnego problemu. Spodziewałem się co najmniej drzewca lub strzały Legolasa, a tu zwykły le pet niczym płaski przydepnięty. Tak czy siak daje za pasjonującą zagadkę #Okole - Bydgoski Mordor#.
Następnie udałem się po dwie pobliskie tradycyjniaki czyli #2... ulicami wspomnień...# - tutaj nie było problemów, wręcz przesuwałem się jak ślimak po ławce, aby wydobyć niepostrzeżenie pojemnik. Choć czułem się trochę dziwnie, gdy miliony z blokowisk za i przed patrzą na ciebie.
Piechotką udałem się po #1... ulicami wspomnień...# - keszyk na widoku i moim zdaniem będzie często znikał, bo ludzi mugoli interesuje wszystko.
Po drodze w Stryszku skręciłem na #Droga Pożarowa Nr. 8# i się najpierw odbiłem od szlabanu przed wiaduktem S10, a potem po zawróceniu, pojechałem na Zielonkę. Tam przejazd pod estakadą, następnie pokonałem przejazd kolejowy i podjechałem pod samego kesza, choć ściślej rzecz biorąc, pod potencjalne miejsce ukrycia. Rzeczywiście, nie doczytałem poprzedniego loga DNF, też raportuje, że znak świeżo pomalowany, więc pojemnik pewnie zwinęli leśnicy. Skrytka do serwisu.

Wracając było mi mało więc postanowiłem pojechać przez Barcin, aby zgarnąć 2 niedobitki - #Barcińskie mikrusy – Leśna# tutaj szybkie znalezisko i tak sobie pomyślałem, że ale by były jaja jakby się jakiś kesz pojawił wkrótce, a ja „przypadkowo” właśnie w Barcinie. No nic, ruszam jeszcze za widnia, dalej na ulicę Polną na Wolice. Nieszczęśliwie przegapiam zjazd i jadę ciut okrężną drogą. Tam jak na złość na kordach stoi dwóch typów z fajkami. Po zaparkowaniu jakoś się ulotnili, więc mogłem spokojnie podjąć #Barcin żegna, Wolice witają#. Niestety logbook wilgotny i pieczątki pewnie się rozmażą. Serwis potrzebny.

Wracam przez Pakość i gdy zajeżdżam na stację, aby zatankować, to zastaje mnie publikacja FTF’a w … BARCINIE. 300 metrów od poprzednio znalezionej skrytki jakieś 20 minut temu. Zastanawiam się i jednak zawracam. Dzwonię około 5 min przez przyjazdem do lokalsów, aby im zrobić psikusa. Jak się okazało mój telefon coś fiksował i spotkaliśmy się prawie o tej samej porze na kordach. Dojechał jeszcze devil0901 i jesteśmy „przypadkowo” wszyscy w komplecie.

Po tych wojażach i dniu pełnym wrażeń, wracam do domu na mecz Łotwa – Polska. Za skrytki serdecznie dziękuję Założycielom.

================================================================================

POZDRAWIAM I ZAPRASZAM DO INOWROCŁAWIA ORAZ NA GEOCACHING.INOWROCŁAW


Visit Darth Vader geoart nearby Inowrocław/Poland.


Welcome to the MEGA EVENT Geocaching Party 2020 - Pomorze
June 27th 2020
Poland - Gdynia - Park Kolibki
N 54° 28.360 E 018° 33.440

Plan your trip to Gdynia and log your WILL ATTEND!

Additional Images Additional Images

infoThis is the original cache type consisting, at a bare minimum, a container and a log book. Normally you'll find a tupperware container, ammo box, or bucket filled with goodies, or smaller container ("micro cache") too small to contain items except for a log book. The coordinates listed on the traditional cache page is the exact location for the cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page