Skip to Content

View Geocache Log

Found it Walker_CZ found HISTORIE AUTOMOBILOVEHO SPORTU V MOSTE

Monday, May 13, 2013Ústecký kraj, Czechia

17:10 <B>(#411)</B> - Nápovědu od ownera jsem si už nepamatoval, tak jsem hledal přítele na ICQ. Taky jsme to lenošsky objeli autem jako FTFkaři. Vrátit se z 1. stage do Mostu není zrovna jednoduché, nikdy jsem tu potřebu neměl, tak jsem si to neuvědomoval, ale soudruzi holt někde udělali chybu (s keškou to samozřejmě nijak nesouvisí). Na ty závody si taky pamatuju, i když se poslední jeli o květnový víkend 1983 a mě bylo za 8 dní 13 let, nejvíc mi v hlavě utkvěl název interserie. U finálky bych se bál, že to je trasa (asi) bezďáků a ubližovaných spoluobčanů. Jinak je to celé pěkně udělané, díky za vytažení ven, kolikátá je to letošní keška se radši ani zmiňovat nebudu :-).
IN: 2 sady zvířátek / OUT: smile a Albert kartičky.
Jen maličká připomínka: Ne každý použije nápovědu a zde je potřeba k dokončení nálezu, nějak by to asi mělo být v listingu. Já třeba proto, že jsem jí neměl a listing v GPS také ne, tak jsem byl nahraný.

program / casový harmonogram

infoA Mystery Cache is the “catch-all” of cache types, this form of cache can involve complicated puzzles you will first need to solve to determine the coordinates. The only commonality of this cache type is that the coordinates listed are not of the actual cache location but a general reference point, such as a nearby parking location. Due to the increasing creativity of geocaching this becomes the staging ground for new and unique challenges.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page