Skip to Content

View Geocache Log

Found it Animatronio found Dolovani ve STRIBRE

Wednesday, 08 May 2013Plzeňský kraj, Czechia

12:20 Při příležitosti dnu pro veřejnost na střelnici ve Stříbře jsme se tam s přítelem vydali. On na střelnici a já do města na pár kešek. Stříbro je pěkné město, připomíná mi svými úzkými uličkami a strmými schody nějaká přímořská města v Itálii :D Za pár hodin padlo dnes 9 kešek, ze začátku pěšky a potom některé při návratu do Plzně autem. Fajn den, snad si to brzy zopakujeme. Díky ownerům za jejich práci!
Mým dnešním cílem tak trochu bylo zvládnout alespoň jednu earthcache a doufám, že se mi to opravdu podaří správně! :D Místo je to opravdu zajímavé, chvíli jsem se tam zdržela :-) Odpovědi brzy zašlu na mail a foto také připojím k logu. Díky za bodík :-)

Dolovani ve StribreAnimatronio o bagru
infoAn Earthcache is an educational form of a virtual cache. The reward for these caches is learning more about the planet on which we live - its landscapes, its geology or the minerals and fossils that are found there. Many Earthcaches are in National Parks. Some are multi-cache in form, and some have a physical log book located in or close to a Visitor Center. Earthcaches are developed in association with the Geological Society of America. For more information go to http://www.geosociety.org/earthcache/
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page