Skip to Content

View Geocache Log

Found it V_clav11 CZ found Roupovský tis

Sunday, 02 April 2017Plzeňský kraj, Czechia

3846

Na dnešek jsme si naplánovali takový menší odpolední výlet a podnět k tomu dala náhlá archivace série Avengers, kterou nemáme zas tak daleko od domova. Hned jak mi přišla notifikace týkající se zrušení této ještě relativně nové série, napsal jsem ownerce zda jsou krabičky ještě na místě. Prý teď ještě jo, ale po víkendu půjdou pryč. A tak to bylo jasné. Hned včera jsme vyrazit nemohli, tak jsme to tedy nechali na dnešek s tím, že se po jejich odlovení vydáme ještě na pár 'drajvek' v Dnešicích a lov zakončíme návštěvou a obhlídkou zříceniny v Roupově. Původně jsme tedy měli v plánu odlovit nějakých 15 krabiček, což se nám nakonec nezdařilo téměř o polovinu . Ano, sedm neodlovených keší, to je celkem vysoké číslo. Bylo to zapříčiněno tím, že krabičky ze zmiňované náhle archivované série byly zřejmě jen pár hodin před naším příchodem odneseny, což nás celkem naštvalo a zklamalo . Myslel jsem, že když nám ownerka napsala, že po víkendu půjdou pryč, tak že to tak skutečně bude.. Achjo, no co se dá dělat. Nakonec to zbytečná cesta ale přece jen nebyla, protože i tak jsme strávili fajn odpoledne, místy se pěkně prošli, navštívili několik zajímavých míst, proběhali hafana a v neposlední řadě taky něco úspěšně odlovili .

Pohodová a krátká multinka, takové máme rádi . Během zjišťování indícií jsme si i odlovili jednu zdejší tradičku a pak hurá zpátky pro finále, u kterého téměř parkujeme . Schovka i místo pěkné, jen se mi zdá, že ta kůra se asi brzy odloupne. Díky za fajn multinku.

infoA multi-cache ("multiple") involves two or more locations, the final location being a physical container. There are many variations, but most multi-caches have a hint to find the second cache, and the second cache has hints to the third, and so on. An offset cache (where you go to a location and get hints to the actual cache) is considered a multi-cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page