Skip to Content

View Geocache Log

Found it Bizon, found Vzduch / Air

Tuesday, May 20, 2014Liberecký kraj, Czechia

-3291-
coFTF s hejnem kachen

Ke keši jsem dorazil asi třetí. Na příjezdové cestě stál Šindy a křičel, ať počkáme, že tu byl první a že je to nečestné a nesportovní. Vyrval jsem z auta kompresor a vystartoval ke krabce. Rouzí mi nastavila nohu a poté, co jsem upadl na zem, mě Bobr začal tlouct svým kompresůrkem do hlavy, s řevem, že eftéefko je jeho. Bobřího zaváhání využil Neenno, který sice dorazil poslední, ale okamžitě se zorientoval. Nasadil svůj kompresor a zapnul. Qéerko s Tlapkou mu vytrhli kabel ze zásuvky a Bobr, který si toho nevšiml, mu mezitím řezáky přehlodal hadičku. V tu chvíli se vzpamatoval i Šindy a začal rozdávat kolem sebe rány pumpičkou na kolo, zatímco se snažil levou rukou našroubovat hadičku. Kousnul jsem ho do ruky. Zařval a praštil Rouzí pod oko. Hadička mu vyklouzla, upadl na Neenna a v ten okamžik jsem nasadil svůj kompresůrek, který již zbyl jako jediný použitelný. Zezadu se mě pokoušel urvat Bobr, ale držel jsem se trubky jako klíště, do té doby, než jsem od Šindyho dostal pumpičkou do ucha. Krvácel jsem ze dvou tržných ran na hlavě a oko jsem měl opuchlé tak, že jsem viděl jen na jedno. V tom okamžiku začala Rouzí rozdávat kolem sebe smrtící rány botami s jehlovými podpatky, zatímco mTlapka stříkala všem do očí lak na vlasy. Poslední, co jsem viděl, byl Bobr, zakouslý do Neennova předloktí a Šindy, propletený na zemi s Qéerkem. Pak vše zahalila milosrdná tma...

Probudil jsem se zpocený a chvíli mi trvalo, než jsem si uvědomil, že to byl jen zlý sen. Zatím nám naštěstí z té krásné hry ještě nikdo neudělal ragby ani zápas ve volném stylu. Eftéef odlov proběhl, jako již několikrát, v pohodě a vzájemné spolupráci.
Krabička moc pěkná.
Díky za keš

hlídací kachny u keše

Additional Images Additional Images

hlídací kachny u keše hlídací kachny u keše

FTF logy FTF logy

infoA Mystery Cache is the “catch-all” of cache types, this form of cache can involve complicated puzzles you will first need to solve to determine the coordinates. The only commonality of this cache type is that the coordinates listed are not of the actual cache location but a general reference point, such as a nearby parking location. Due to the increasing creativity of geocaching this becomes the staging ground for new and unique challenges.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page