Skip to Content

View Geocache Log

Found it V_clav11 CZ found Prehradni nadrz HRACHOLUSKY

Friday, 26 January 2018Plzeňský kraj, Czechia

Dnešní stále pěkné slunečné počasí nás vytáhlo na procházku do přírody. Přece jen několik stupňů nad nulou nebývá na konci ledna úplným zvykem, tak toho chtělo trochu využít, než zase přituhne. Vzali jsme i hafany, aby se pořádně proběhali a po delší době se vydali něco odlovit do okolí Hracholusek. Cestou jsme se stavili ještě u jednoho restu v Křimicích a celkově odlovili 8 tradiček, 1 earthku a 3 mysterky. To je na takový pohodový odpolední výlet vcelku slušné skóre, tím spíš, že několik keší se nedalo odlovit drive-in. Sice jsme posledních pár krabiček lovili již na sklonku tmy nebo přímo za tmy, ale i tak se vše co bylo v plánu podařilo odlovit v naprosté pohodě. Nakonec jsme se při cestě z Hracholusek stavili ještě pro dvě kešky u Nýřan. Byl to tedy fajn odpolední výlet, během kterého jsme se i pěkně prošli zdejším krajem a pro ty další resty se rádi zase za čas vydáme.

Pohodová earthka odlovená při návštěvě Hracholusek během procházky ke stejnojmenné tradičce. Škoda že je hráz uzavřená, jinak bychom k ní bývali došli mnohem rychleji . Díky za fajn keš.


Odloveno v rámci novoročního předsevzetí => Vylovíme Plzeňský kraj . Začneme tím, co nám zbývá v okolí HC, postupně se budeme rozšiřovat na sever, jih i západ. Na východě bydlíme, takže zde už to vcelku máme. Uvidíme, jak se průběhem roku vyšplháme v tomto žebříčku: K 1.1.2018 jsme až na 39. místě s necelými 2200 nálezy. Dáme letos další 1000?

Additional Images Additional Images

infoAn Earthcache is an educational form of a virtual cache. The reward for these caches is learning more about the planet on which we live - its landscapes, its geology or the minerals and fossils that are found there. Many Earthcaches are in National Parks. Some are multi-cache in form, and some have a physical log book located in or close to a Visitor Center. Earthcaches are developed in association with the Geological Society of America. For more information go to http://www.geosociety.org/earthcache/
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page