Skip to Content

View Geocache Log

Needs Archived Hamerinski requested Prokopska kaskada (Locked) to be archived

Friday, July 13, 2012Hlavní město Praha, Czechia

Provereno na míste.

  1. Prístup je pres vyvrácenou mríž, která je plná sajrajtu když na míste tece plný prurez pri vypouštení vody a že tam obcas tece a nemusí ani pršet, stací když se vypouští.
  2. Do dané chodby ústí tlakové dvere pro vypouštení vody, nikdy není jistota, že je nekdo neotevre pokud bude kacer uvnitr (nehlede na to, že je nekdo vyzdobil nápisem, že se nemají otevírat).
  3. Keš samotná je umístena na soukromém pozemku spravovaným Lesy hl. m. Prahy na který je zákaz vstupu. Samotný pozemek je oplocen vysokým plotem.
  4. Samotný areál pod kterým je keš a ze kterého tece na místo voda má stanovený status, že je na míste Biologické ohrožení.

V dobe návštevy byly dva prilehlé objekty prázdné, ale pomerne casto jsou plné a nechtel bych být uvnitr v okamžiku kdy je nekdo otevre.

infoA Mystery Cache is the “catch-all” of cache types, this form of cache can involve complicated puzzles you will first need to solve to determine the coordinates. The only commonality of this cache type is that the coordinates listed are not of the actual cache location but a general reference point, such as a nearby parking location. Due to the increasing creativity of geocaching this becomes the staging ground for new and unique challenges.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page