Skip to Content

View Geocache Log

Found it FofrMisky found Nocnim metrem pres Jizni spojku

Wednesday, September 16, 2009Hlavní město Praha, Czechia

[red]MOC DÍKY ZA SUPER KEŠKU!!![/red] Hodnotíme [red]100%[/red] na GC.cz i na "komurce"!!!

Miška projevila obrovskou dávku odvahy, když i pres svuj špatný pocit ze tmy vydržela celou cestu! (apropo, odhad hodinu a pul na celou cestu se nám nepodarilo splnit ani zdaleka - jen z BODU 1 do cíle nám to trvalo hodinu a ctvrt...)
Cesta byla úžasne znacená! Sice nám behem cesty zkolabovala GPS, ale zvládli jsme to!
Krabicka je pekná, jen je škoda, že není umístena treba nekde u výhledu treba na tu Jižní Spojku - úkryt u vetví ve výšce ocí není možná pro nocní odlov ideální... Ale celkove je ta keška [red]LUXUSNÍ[/red]!!! Naše první multina, naše první nocní keška a celkove jedna z nejlepších kešek, které jsme kdy našli (ne-li ta uplne nejlepší :o) !!!

[b][blue]#[/blue][green]99[/green], [green]21:45[/green], [blue]IN[/blue] - [red]svítící hvezdicka, prívešek - srdícko, hracka - traktor, CWG[/red], [blue]OUT[/blue] - [red]Nádherná myška[/red][/b]

A mám ji, mršku!!!Super zakoncení nádherné multiny!!!

infoA multi-cache ("multiple") involves two or more locations, the final location being a physical container. There are many variations, but most multi-caches have a hint to find the second cache, and the second cache has hints to the third, and so on. An offset cache (where you go to a location and get hints to the actual cache) is considered a multi-cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page