View Geocache Log

Found it dr.vota found KORENÁRSKA

Sunday, August 16, 2009Trenčiansky kraj, Slovakia

It looks like your log contains HTML or UBB formatting. We now use Markdown formatting because it works on both web and mobile. Would you like to convert your log?

Success! To keep these changes, hit “Submit Log Entry” at the bottom of the page.

Hmm. Some of your log formatting is not supported. You might want to remove it and use Markdown formatting.

11:30 Odloveno cestou z eventu GC1P5HH Transilvania GeoQuest, pardubický geoteam: Dragon Riders, Habbillnss, Cislice a já.
Tak tahle keš nebyla puvodne v plánu. Ale osud si prál jinak. Až sem jsme dojeli v sobotu vecer 15.8. po nouzové oprave z Handlovej, a tady auto definitivne prestalo spolupracovat.
Zaparkovali jsme u obecního úradu, ochotní sousedé dokonce vyjednali se starostou, že tam mužeme na trávníku prenocovat. Prý škoda, že nemá na radnici sprchu... ale donesli nám vodu a dokonce nabízeli jídlo (jídla jsme meli ješte dost). Dokonce prislíbili na ráno nejakou odbornou pomoc s autem. Zašli jsme mezitím tedy do místní Gazdovskej na ceské pivo, pak v pohode prenocovali.
Ješte vecer, než se setmelo, jsme se tak rozhlíželi a ríkali si: támhle ****, tam u toho **** by byla pekná keš... No a ráno jsem kouknul pres mobil na internet a co byste rekli? Byla tady multina. "Stano vstávej, ležíš na stage ***" Tak jsme si v pohode pri cekáni na opravu prošli bez GPS (nebyla treba) všechny stage, a pak ve dvou skupinách došli pro tu finálku. Byla tam.
Dali jsme si tradicní furmanské halušky k obedu
Potom se rozjela oprava, místní kouzelníci predvádeli, jak se to delá, a nakonec motor naskocil a bežel, s provizorní opravou benzínového cerpadla (dojeli jsme na ni bez problému až do Pardubic).
Ješte jednou díky všem obcanum obce Dolné Vestenice i prespolním, kterí nám tak ochotne pomohli. Taky díky všem, kterí pracovali na alternativním plánu doma.
A díky za keš, která nás rozptýlila pri cekání

Dolné Vestenice 01 stan pred obecnim uradem

Additional Images Additional Images

Dolné Vestenice 01 stan pred obecnim uradem log image Dolné Vestenice 01 stan pred obecnim uradem

Dolné Vestenice 02 log image Dolné Vestenice 02

Dolné Vestenice 03 log image Dolné Vestenice 03

Dolné Vestenice 04 log image Dolné Vestenice 04

Dolné Vestenice 05 log image Dolné Vestenice 05

Dolné Vestenice 06 log image Dolné Vestenice 06

Dolné Vestenice 07 log image Dolné Vestenice 07

Dolné Vestenice 08 log image Dolné Vestenice 08

Dolné Vestenice 09 log image Dolné Vestenice 09

Dolné Vestenice 10 log image Dolné Vestenice 10

Dolné Vestenice 11 log image Dolné Vestenice 11

infoA multi-cache ("multiple") involves two or more locations, the final location being a physical container. There are many variations, but most multi-caches have a hint to find the second cache, and the second cache has hints to the third, and so on. An offset cache (where you go to a location and get hints to the actual cache) is considered a multi-cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us