Skip to Content

View Geocache Log

Found it foxcpg found Sibenicni vrch STOD

Wednesday, 05 August 2015Plzeňský kraj, Czechia

8:20 hod. #855 Tahle keš mi na mapě svítila dlouho a stejně jsem z nějakého důvodu odlov odkládal, měl jsem pocit že patří k těm hůře dostupným vzdáleným atd. Ale popravdě řečeno nevím, jak jsem k tomuhle "předsudku" došel. A tak, když jsem včera prohledával mapu, abych našel nějaký vhodný cíl po cestě z práce z Domažlic, padl mi pohled sem a já si řekl proč už jsem tu nebyl dávno. Po trase mezi Domažlicemi a Starým Plzencem jezdím denně.
Na místě příjemné počtení z infotabule, chvíle zkoumání lomu, kde mi hlavně zaujala zvětralá v ruce se rozpadající žula. Pak jsem si vyběhl nad lom, abych se rozhlédl - výhled hlavně k Holýšovu je tu moc hezký. Mezitím jsem posbíral odpovědi na otázky.
Děkuji za keš, moc hezké místo

infoAn Earthcache is an educational form of a virtual cache. The reward for these caches is learning more about the planet on which we live - its landscapes, its geology or the minerals and fossils that are found there. Many Earthcaches are in National Parks. Some are multi-cache in form, and some have a physical log book located in or close to a Visitor Center. Earthcaches are developed in association with the Geological Society of America. For more information go to http://www.geosociety.org/earthcache/
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page