Skip to Content

View Geocache Log

Found it TwiceRaP found Mr.Miracle

Sunday, 26 February 2012Středočeský kraj, Czechia

# 2036 Cas po 16. hodine pred Ludvajsem64
Po shlédnutí dokumentu jsme byli ješte více zaraženejší, než po prectení listingu keše. Težko si clovek dokáže už jen predstavit to, co musel Pravomil L. RAICHL ve svém živote prožít. Je težké se vžít i do jeho posledních chvil života, které si vzal s sebou na vecnost. Nechceme spekulovat ani o tom, co bylo Raichlovým konecným životním cílem. Stejne bychom to asi nemohli plne pochopit. Pravomil L. RAICHL je bezesporu hrdina a velká osobnost našich dejin, kterou je dobré si pripomenout. Tahle mysterka se tohoto úkolu zhostila nebývale skvelým zpusobem. Naprosto perfektne zpracovaný listing do všech detailu se všemi odkazy a pokyny, bezproblémová variantní nabídka zjištení indicií a i zpusob uložení keše na záver svedcí o naprosto výjimecném provedení této keše. Jak jsme koukali, je to autoru první keš a máme pocit, že latku nasadili skutecne vysoko.Mužeme se jenom tešit na další.Mr.Miracle keš bude jiste patrit k tem, která bude hodne cenena.Slávu a obdiv si urcite zaslouží. Dekujeme za ní, bod oblíbenosti je i od nás samozrejmostí. Na záver ješte zdravíme Ludvajse64, který nás strídal na finálovém parkovacím waypointu. Moc rádi jsme ho videli. I naše Bobina.

In : Vykuchaný útocný granát upravený na schránku pro ukládání klícu - výrobek zbrojaru ACR, kniha Nebeští jezdci, 2 x eventová CWG 2.Paintball U Jezírka
Out : kniha Volá Londýn, Jan Masaryk

Nebeští jezdci - Filip Jánský

Additional Images Additional Images

Nebeští jezdci - Filip Jánský Nebeští jezdci - Filip Jánský

Volá Londýn - Jan Masaryk Volá Londýn - Jan Masaryk

infoA Mystery Cache is the “catch-all” of cache types, this form of cache can involve complicated puzzles you will first need to solve to determine the coordinates. The only commonality of this cache type is that the coordinates listed are not of the actual cache location but a general reference point, such as a nearby parking location. Due to the increasing creativity of geocaching this becomes the staging ground for new and unique challenges.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page