Skip to Content

View Geocache Log

Found it Walker_CZ found Paralelni dimenze

Tuesday, September 1, 2009Ústecký kraj, Czechia

16:40 [B]BLUE[/BLUE][/B] - dostat se k portálu, pro me byla témer nemožná záležitost, ackoliv jsem (jak jsem poté zjistil) mel správnou predstavu o jejím umístení.
O možnosti pruchodu do druhé dimenze jsem v techto prostorech premýšlel už pradávno, ješte za casu kompasu a map, ale neodvážil jsem se.
Nyní jsem se k tomu po predchozích úspeších mých predchudcu, odvážil i s malou Verunkou, která to však neprožívala príliš spokojene, predevším kvuli vícero pruchodum, protože jsem si proste nechtel pripustit, že v meziprostoru proste nefunguje obrázky-zaznamenávající technika a musíme použít pouze bunky neponicené nedelními alkoholovými dýchánky.
Získané i[b]n[/b]formac[b]e[/b] jsem však opet z nedostatku casu použil až po pár dnech a vyrazil již obohacen o dalšího clena výpravy Evicku k pristávací dráze. Najít tu správnou již nebyl žádný problém a snažili jsme se nenápadne pred místními nevedoucími najít nejakou tajnou zprávu od mimozemštanu a povedlo se.
Bohužel musím najít zpusob, jak jim vzkázat at se tu nekdy zastaví - nejak jim povoluje jejich vesmírná neznáma hmota na jejich minibrance skrývající zprávu a ukázky výtvoru jejich civilizace. Ctecí a zaznamenávající zarízení je ale v porádku, takže nebrání príchodu dalších ufologu.
Díky moc za pekne promakanou kešku. IN: zrcatko, OUT: sponky

[This entry was edited by Walker_CZ on Thursday, September 17, 2009 at 10:45:57 AM.]

hledejme stopy mimozemstanu - obr.1

Additional Images Additional Images

hledejme stopy mimozemstanu - obr.1 hledejme stopy mimozemstanu - obr.1

hledejme stopy mimozemstanu - obr.2 hledejme stopy mimozemstanu - obr.2

infoA Mystery Cache is the “catch-all” of cache types, this form of cache can involve complicated puzzles you will first need to solve to determine the coordinates. The only commonality of this cache type is that the coordinates listed are not of the actual cache location but a general reference point, such as a nearby parking location. Due to the increasing creativity of geocaching this becomes the staging ground for new and unique challenges.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page