Skip to Content

View Geocache Log

Found it Pesulap found Picmanuv Mlyn - Holysov

Sunday, 10 June 2012Plzeňský kraj, Czechia

#1706

Po ceste z chalupy jsem chtel odlovit tuhle novou T5 v okolí. Jenže ona byla disable:( Napsal jsem radeji ownerovi a zeptal se zda keška je na míste a nebo ne. Bylo mi receno, že ano a tak hurá na lov. Jen jsme dostali upozornení, že skála je ve špatnem stavu a že proto se bude keš presouvat.

Odlov byl bez vetších problému, tedy až na to, že jsme si nevšimli prístupové cesty a šli ke keši od spodu. Dlouho jsme špekulovali kudy nahoru až jsme se s Tjimmym vydrápali doslova po ctyrech až nahoru jen abychom náhodou neušli nejakej ten metr navíc. Zatím co Pesulaci si to v klídku obešli a byli nahore drív než my.

I pres vydatný déšt co nás osvežoval pri lovu se nakonec zalogování celé naší posádce povedl ve zdraví a tak hurá mužeme jet domu. Tady máme hotovo:D

Díky moc za T5 kešku:)

Pesulap

This entry was edited by Pesulap on Wednesday, 17 April 2013 at 18:38:06 UTC.

infoThis is the original cache type consisting, at a bare minimum, a container and a log book. Normally you'll find a tupperware container, ammo box, or bucket filled with goodies, or smaller container ("micro cache") too small to contain items except for a log book. The coordinates listed on the traditional cache page is the exact location for the cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page