Skip to Content

View Geocache Log

Found it Qnik found Stara hora 13 / Old Mountain #13 (Locked)

Saturday, September 26, 2009Královéhradecký kraj, Czechia

16:20 #2345

Víkend v Ríhonoších - Den druhý - S maaacou na Ješted
([url=http://www.geocaching.com/profile/?guid=f4d45c89-8ade-464e-9b3e-1b77b0040d01&wid=58bff7c9-d9b4-4b3c-9762-7956e9115f0f&ds=2]Qnik, maaca[/url] - tentorkát cyklo-in)

Dalo by se ríci..gratulace autorum:-)

Hrabeme se s maaacou od krížové cesty po té desné modré turistické stezce, opíráme se o kola a už po tech najetejch kilometrech vubec nemužeme. Stomy nám padají pod nohy a my jemusíme oblejzat. Když vidíme kam nás ty souradnice vedou.. ríkám si v duchu (neznaje listingu) OMG. Bud to bude nejaká nehorázná kravina od nejakýho novácka a nebo neco fakt super.
Nu co si budem povídat byl jsem velice príjemne prekvapenej. Od prvního kamínku až do posezení. Inu, hodíme si takhle s kostkou a najednou se vypne sekacka...DO PRD...:-) smejem se, asi se neco stalo. Za chvilku už pricházejí fofrove myšky, které jsme sem s maaacou svým štebetáním prilákali:-) Pokecali jsme, postežovali si, dostali jsme pár fajnovejch tipu. Dali jsme si dneska poslední cestovní svácu, rozloucili se a vzali to po asfaltu dolu. V zatáckách jsme si dávali pozor, ale ten rovnej kopecek dolu nás opravdu dojal. 70km/h jsem ješte na kole nejel a opravdu mi dole vyhrkly slzy do ocí:-D
Super, ješte jednou fakt moc díky!!!

PS: Taky dík za tip ohledne klícku, ale paní nám ho v 16:40 nechtela pujcit s tím, že už jí ho nestihneme do 18:00 vrátit (inu...ta paní nás nezná, v 18:00 už jsme byli z cache ve Velké Úpe i s meziprístáním v obchodu:-D)

Cestou...necestou - ješte jeden strom a maaaca dál prej nedojede

Additional Images Additional Images

Cestou Cestou

A..co KACERI...? A..co KACERI...?

MAJÍ SI KDE HRÁÁÁT .. !!! MAJÍ SI KDE HRÁÁÁT .. !!!

infoThis is the original cache type consisting, at a bare minimum, a container and a log book. Normally you'll find a tupperware container, ammo box, or bucket filled with goodies, or smaller container ("micro cache") too small to contain items except for a log book. The coordinates listed on the traditional cache page is the exact location for the cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page