Skip to Content

View Geocache Log

Found it V_clav11 CZ found Sibenicni vrch STOD

Saturday, 03 June 2017Plzeňský kraj, Czechia

4136

Včera odpoledne během lovu nového letterboxu v Plzni jsem se bavil se zdehajem o archeoeventu Malujeme na asfalt, a nakonec jsem to vyhodnotil tak, že jsem se rozhodl na něj taky dorazit, aby tam kolega s rodinou nebyl úplně sám . Přece jen příležitost k návštěvě archivky v podobě eventu se nevyskytuje zas tak často, i když jednou už tu taky byla. Tenkrát jsem to ale propásnul, takže tentokrát to prostě muselo vyjít. Po návštěvě Merklína jsme měli docela dost volného času, tak jsme se ho rozhodli strávit v okolí Stodu. Zde jsme se pěkně prošli kolem rybníků i lesem, a pomyslným hlavním cílem byl Křížový vrch, který jsme doposud znali jen od pohledu. Celkově jsme kromě návštěvy archivního eventu odlovili ještě tři mysterky, jednu earthku, jednu multinku a šest pohodových tradiček. Domů jsme se tedy vraceli s pocitem vydařeného sobotního výletu, se kterým byl spokojen i náš hafan.

Pěkná earthka, kterou jsme se rozhodli navštívit během lovu ve zdejším okolí. Šibeniční vrch je zajímavé místo. Odpovědi odeslány, díky za fajn earthku.

Pred infocedulí
infoAn Earthcache is an educational form of a virtual cache. The reward for these caches is learning more about the planet on which we live - its landscapes, its geology or the minerals and fossils that are found there. Many Earthcaches are in National Parks. Some are multi-cache in form, and some have a physical log book located in or close to a Visitor Center. Earthcaches are developed in association with the Geological Society of America. For more information go to http://www.geosociety.org/earthcache/
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page