Skip to Content

View Geocache Log

Write note Junior86 posted a note for Den kurete vindaloo 2013

Tuesday, 14 May 2013Hlavní město Praha, Czechia

[blue][b]# (nechci bod) [/blue][/b] [green][b]17:30-18:30[/green][/b]

Loguji dodatečně, dříve jsem to nestihl.

S nápadem na tuto kravinu, jsem přišel já, pište si. Byli jsme se ségrou na několika místech a já dostal hlad. S pomyšlením a slzou v oku, že se zítra na event nedostanu, jsem ségru přemluvil na návštěvu Indické restaurace, kde se najíme a jí, dáme něco nepálivého s indickými plackami. Dorazili jsme a já se celou cestu divně smál. Dostal jsem nápad na vytvoření dopisu s logbookem a CWG pro weriho.

Když jsme dorazili na místo, požádal jsem číšníka za barem o pomoc s tímto plánem, souhlasil. 3li jsme si tedy sednout a číšník přinesl jídelní lístek. Už už chtěl odejít, ale já si ho jen zavolal, že už víme, co si dáme. Pro ségru něco nepálivého (máslové kuře na kari) a já kuře vindaloo. Byl jsem upozorněn, že pálí, ale to jsem ignoroval, vím to. K tomu 2 porce chlebových placek a pivo s ice tea.

Začal jsem psát vzkaz a už to šlo jednoduše. Dostali jsme pivo, výborná jídla a placky. Moc dobře jsem se najedl a zároveň objevil moc dobrou restauraci.

Doufám, že za rok se tato akcce bude konat opět, stejným způsobem, prptože se mi líbilo ono "mohli jsme sníst, kolik jsme chtěli", což bych také moc rád 8o)))

Moc děkuji za "pěkný event." Moc díky weri.

PS.: Doufám, že u tebe mám ono CWG na výměnu!

[red][b] IN: Dobrý nápad, jak pobavit weriho [/red][/b]
[red][b] OUT: Skušenost se super Indickou restaurací [/red][/b]

This entry was edited by Junior86 on Wednesday, 22 May 2013 at 21:56:29 UTC.

Já po jídle

Additional Images Additional Images

Já po jídle Já po jídle

Logbook Logbook

infoAn Event Cache is when local geocachers and geocaching organizations designate a time and location to meet and discuss geocaching. After the event happens the cache listing is archived.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page