Skip to Content

View Geocache Log

Found it jivos found Roupovský tis

Wednesday, 08 April 2015Plzeňský kraj, Czechia

Pro dnešek jsem si stanovil náročný úkol: vylovit celý Roupov! Ano, úkol to byl nesnadný a slabší povahy by jej třeba ani nemusely zvládnout, ale já jsem do toho dal vše a skutečně všechny dvě roupovské keše padly!
I když u téhle jsem měl trošku nahnáno. Hned při příchodu se totiž nedalo přehlédnout, že v okolí se aktivně pracovalo s pilou a otázkou bylo, jestli se to nějak negativně nedotklo i keše. Naštěstí se během chvilky ukázalo, že úkryt pozornosti unikl, ale bylo to tak říkajíc o prsa korejské ženy... Nicméně krabička je v pořádku a dokonce do ní nějaký dobrák vložil 2x cwg (no, abych to upřesnil: 2x Collection Member). Já nejsem hamoun, tak jsem je tam nechal a navíc jsem přidal někomu pro radost jedno TBčko. Díky za keš, a i strom je hezký .

Roupovský tistis

Additional Images Additional Images

Roupovský tis Roupovský tis

Roupovský tis Roupovský tis

Roupovský tis Roupovský tis

infoA multi-cache ("multiple") involves two or more locations, the final location being a physical container. There are many variations, but most multi-caches have a hint to find the second cache, and the second cache has hints to the third, and so on. An offset cache (where you go to a location and get hints to the actual cache) is considered a multi-cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page