Skip to Content

View Geocache Log

Found it Lindbergh007 found Dolovani ve STRIBRE

Saturday, 12 May 2012Plzeňský kraj, Czechia

Odloveno v rámci dnešní cesty po kešíchv Plzni a Stríbre... Tak dneska byl ten program fakt nárocnej. Ráno jsem vyrazil již v šest hodin ráno, protože jsem toho v rámci Geocachingu musel zvládnout fakt hodne. Hned ráno po odlovu první tradicky, která na me na mape mrká už hodne dlouho jsem se chystal na odlov multiny Kilometrovka, kterou jsem rozlovil již loni na podzima následne jsem byl odvolán domu za duležitejším úkolem. Prepadl me však docela drsnej déšt a tak jsem si udelal odbocku na svacinu. Po ustálení dešte jsem odjel dodelat multinu Kilometrovka a po té na soukromé Poníkovo CITO do Radcic. Pak jsem pokracoval dál do Stríbra na obed a dále na plánování ARH na Hracholusky. Cestou jsme s Michalsem odlovili bonusovku Zdar buh a mrkli na Frenkovo místní Eartku. Tady se mne to moc líbilo, tenhle kout Stríbra rozhodne stojí za shlédnutí. A Aby toho nebylo málo,po naplánování ARH na Butove jsme si ješte naplánovali Foxxovu nocní krabku Heaven Hell. Ta byla také docela fajn. Takže nakonec dnes odloveno pet krabek a všechny se mne líbili. Takže dík za fajn keš!!!
PS: Odpovedi pošlu mailem, hned jak zprovozním své PC, které mne pred chvílí kleklo... Místo fakt moc pekné, to si urcite Earthku zaslouží. Bagrík také parádní, takže za celkový dojem dávám Favorit Point!!!

Dolování ve StríbreDolování ve Stríbre
infoAn Earthcache is an educational form of a virtual cache. The reward for these caches is learning more about the planet on which we live - its landscapes, its geology or the minerals and fossils that are found there. Many Earthcaches are in National Parks. Some are multi-cache in form, and some have a physical log book located in or close to a Visitor Center. Earthcaches are developed in association with the Geological Society of America. For more information go to http://www.geosociety.org/earthcache/
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page