Skip to Content

View Geocache Log

Found it rsc_cz found Motyli tajemstvi

Tuesday, 27 December 2011Středočeský kraj, Czechia

13:30 [#889 (4/9)]

Tahle cacheška mě dneska potěšila nejvíc. Ale popořadě...
Po zveřejnění jsem se tuhle zapeklitou mysterku pokoušel nějaký čas rozluštit, ale bez výsledku. Pokud vynechám občasný poslech písniček, tak něco společného s hudbou jsem měl naposledy na základní škole (což bylo kdysi v minulém tisíciletí) a pokud si dobře pamatuji, tak ani tam jsme noty moc nebrali (nebo se mi to už vykouřilo z hlavy, protože notový sešit jsem tehdy určitě měl). A moc mi neporadili ani v notách sběhlejší kolegové v práci, takže jsem tuhle záhadnou věc nakonec odložil na „někdy později“.
Před pár dny jsem doma prováděl vánoční úklid (i když ne kvůli Vánocům – prostě jsem už toho bordelu kolem stolu měl nějak moc) a na zadání jsem náhodou zase narazil. Po pár vteřinách ale skončilo zpátky v hlubinách jedné z krabic od A4 papírů.
A pak přišel dnešek. Na tohle roční období bylo nádherné počasí, takže jsem se toho rozhodl využít k „vyčištění mapy“ od pár červených puntíků (jak občas říkám svému stylu zakládání [url=http://coord.info/WMDD5V]WM[/url] v kategorii Czech Geodetic Points) a vyrazil jsem do kopců kolem Řevnic. A jak se tak procházím a občas i zvednu hlavu od koukání na zem, tak mě najednou překvapilo několik poletujících zástupců řádu [i]lepidoptera[/i] (asi je ze skrýší vylákalo to dnešní nádherné počasí), což mi v jinak obecně dost prázdné hlavě vyvolalo jakousi vzpomínku... a opravdu. Přečetl jsem si hint k téhle cachešce, trochu se prošel kolem a po chvilce jsem jí držel v ruce. Musím pochválit provedení úkrytu, je opravdu bytelné a snese dost velkou zátěž...
Díky za opravdu velké zpříjemnění dnešní procházky

TNLN

infoA Mystery Cache is the “catch-all” of cache types, this form of cache can involve complicated puzzles you will first need to solve to determine the coordinates. The only commonality of this cache type is that the coordinates listed are not of the actual cache location but a general reference point, such as a nearby parking location. Due to the increasing creativity of geocaching this becomes the staging ground for new and unique challenges.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page