Skip to Content

View Geocache Log

Found it kostra666 found Tricitka

Saturday, 25 April 2015Plzeňský kraj, Czechia

Dnešní den jsme se s osvědčenou geobandou vypravili do Plzně.Postupná příprava a úkolování zůčastněných slavilo úspěch.Každej vymet ze šuplíků co se dalo a zbytek jsme společnejma silama dali dohromady.Docela jsme slavili úspěch,až na jednu potvůrku co jsme nenašli.Po pár telefonátech jsme zjistili, že jsme na správném místě, ale keš je fuč.(zrovna asi jediná co byla přímo v civilizaci,jinak jsme byli pořád v přírodě.)Dnešek se opravdu povedl.Sluníčko,kešule,srandy kopec a chlazenej zlatavej mok,co si více přát.Jako bonus nám L007 doporučil prima hospůdku na oběd.
No abych nepsal jen o jídle a pití.Většina kešulí byla parádně provedená,dost jsme našli i TB a CWG.Tato keš byla také mezi těmi co jsme dnes v Plzni dostali.Dík za ní,zas jeden suprově strávený den, a proto také dělám geocaching..........................(Geocaching je hra na pomezí sportu a turistiky, která spočívá v použití navigačního systému GPS při hledání skryté schránky nazývané cache (v češtině psáno i keš), o níž jsou známy její zeměpisné souřadnice (v systému WGS 84). Při hledání se používají turistické přijímače GPS. Člověk zabývající se geocachingem bývá označován slovem geocacher, česky též geokačer nebo prostě kačer. Po objevení cache, zapsání se do logbooku a případné výměně obsahu ji nálezce opět uschová a zamaskuje.)

infoA Mystery Cache is the “catch-all” of cache types, this form of cache can involve complicated puzzles you will first need to solve to determine the coordinates. The only commonality of this cache type is that the coordinates listed are not of the actual cache location but a general reference point, such as a nearby parking location. Due to the increasing creativity of geocaching this becomes the staging ground for new and unique challenges.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page