Skip to Content

View Geocache Log

Found it maarioo found Sibenicni vrch STOD

Saturday, 02 April 2016Plzeňský kraj, Czechia

#7248 11:57
Na plánovanou akci CITO : Šibeniční vrch jsem spolu s kamarády z Kladna See.bee, Georabbit 13 a J@vo vyrazili již v 6:00. Cito začíná v 10:00 a my chceme stihnout před jeho zahájením odlovit kese na vrchu Trný. Na odpoledne jsou naplánované T5 keše ze série Sedmero krkavců. Celý denní harmonogram se nám podařil celkem rychle splnit a my se domů vrátili již před dvacátou hodinou a na mém kontě přibylo 13 kousků T5 a několik dalších pěkných keší okolo kterých jsme zrovna šli.
V rámci CITA jsme se dostali i k odlovení této keše. Z vrcholu je na lom pěkný výhled, zde jsme pořídili i potřebnou fotodokumentaci. Potřebné informace jsme zjistili cestou kolem vrchu s pytlem odpadků v ruce .
Děkuji za pěknou keš, dnes tu bylo pěkně živo .

infoAn Earthcache is an educational form of a virtual cache. The reward for these caches is learning more about the planet on which we live - its landscapes, its geology or the minerals and fossils that are found there. Many Earthcaches are in National Parks. Some are multi-cache in form, and some have a physical log book located in or close to a Visitor Center. Earthcaches are developed in association with the Geological Society of America. For more information go to http://www.geosociety.org/earthcache/
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page