Skip to Content

View Geocache Log

Owner Maintenance RevengeKings performed maintenance for Chroustni chrastala (Locked)

Monday, 16 July 2012Liberecký kraj, Czechia

Tak a je to konecne tu - vysvetlení, na které jste všichni tak dlouho cekali. Hned vysvetlím, proc to bylo tak dlouho - mnohem déle, než jsme predpokládali. Nejprve však predstavení osob skrývajících se pod nickem RevengeKings. Jak již nekterí správne odhadli, cleny jsou:
[b]DarkLord Reviewer, Skupec Reviewer, Moravian Reviewer, Aqualung Reviewer a Voyager Reviewer[/b] (kolega Sopdet Reviewer v dobe tvorby této keše reviewerem dosud nebyl).
Jinak receno veškerí tehdejší revieweri se rozhodli z níže uvedeného duvodu založit keš..............která nemá [b[žádné rešení[/b]. Vec, kterou bychom vám pri schvalování vedomne neschválili, jsme zde se souhlasem vedení publikovali pod anonymním nickem, abychom si proverili naši teorii.

A co že tou teorií bylo? Nic menšího, než že všem známý cacher Tiskar94, který již nalezl jednu mezeru v systému, kterou zneužil pro archivaci nekolika keší, zná jinou mezeru v systému, která mu umožnuje nejakým zpusobem videt bud finálky keší nebo dokonce celé listingy ješte pred publikací.
Puvodne jsme se domnívali, že pouze vydedukoval prístupové heslo nekterého z revieweru a proto došlo k jejich zmene ješte pred vytvorením této keše (nicméne ta možnost dále pretrvává), ale pak jsme nabyli dojmu, že rešení bude jinde.

infoA Mystery Cache is the “catch-all” of cache types, this form of cache can involve complicated puzzles you will first need to solve to determine the coordinates. The only commonality of this cache type is that the coordinates listed are not of the actual cache location but a general reference point, such as a nearby parking location. Due to the increasing creativity of geocaching this becomes the staging ground for new and unique challenges.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page