Skip to Content

View Geocache Log

Attended dr.vota attended Transilvania GeoQuest

Saturday, August 8, 2009Romania

10:00 (CEST) Attended with Pardubice-geoteam: Dragon Riders, Habbillnss, Cislice and me, from Czech Republic, Pardubice.
Great! Amazing!
Great idea to organize an event here in the middle of Romania, in Transilvania. Great idea to attend the event was Dragon Riders, and when on Monday 3.8.2009 offered to me common way by car, I did not hesitate long. This crazy offer can not be rejected
Journey (from 6.8.2009) here was adventure and journey back home (via Moldova and Ukraine, and Slovakia, to 17.8.2009) more adventure.
Looking to 4 cache on maps in Sighisoara I said, what are we gonna do? The greater surprise was in place.
We have been looking for not only the cache but also the keys to the car, which Dragon Riders well hid
Mannagement of event was excellent. We also expect the evening meetings with foreign colleagues. It is usually at home in Bohemia. Finally, we sat in the camp bar almost same only the Czechs, and perhaps a Bulgarian. But the entertainment was so good We slept in tents in the camp directly on the soccer field.
The next day we visit the beautiful city from all sides.
Thanks for the meeting

Skvelý nápad zorganizovat event zde uprostred Rumunska, v Transilvanii. Skvelý nápad se eventu zúcastnit dostal Dragon Riders, a když mi nabídl v pondelí 3.8.2009 spolecnou cestu autem, dlouho jsem neváhal. Takovou bláznivou nabídku není možné odmítnout Putování (odjezd z domova 6.8.2009 ráno) sem bylo dobrodružné a cesta zpátky domu(pres Moldavii a Ukrajinu, Slovensko, s návratem 17.8.2009 chvíli po pulnoci) ješte víc.
Pri pohledu do mapy na 4 cache v Sighisoare jsem si ríkal, co zde budeme delat? O to vetší bylo naše prekvapení na míste.
Hledali jsme nejen cache ale i klíce od auta, které Dragon Riders dobre ukryl tak, aby se neztratily
Organizace eventu byla výborná. Jen jsme vecer ocekávali také spolecné besedy se zahranicními kolegy. Tak to bývá obvykle u nás doma v Cechách. Nakonec jsme v táborovém baru sedeli témer jen samí Ceši, a snad jeden Bulhar, a obcas se zastavil nekdo z poradatelu. Ale zábava byla i tak dobrá, dlouho pres pulnoc. Prespali jsme ve stanech v kempu prímo na fotbalovém hrišti.
Druhý den jsme si prohlédli krásné mesto ze všech stran, vylezli na okolní kopce, prošli lesem a vubec, bylo to fajn. Odjezd vecer nám trochu protáhla prázdná pneumatika u auta, ale jen asi o pul hodiny. S prispením ochotných domorodcu se podarilo zarezlé kolo sundat a potom v pohode nasadit rezervu a mohli jsme zase vyjet. Abychom navštívili Drákuluv kraj
Díky za nevšední zážitky a skvelý event
Thanks!
Uimitor! Multumesc!

Transilvania GeoQuest ID: dr.vota

Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page