Skip to Content

View Geocache Log

Found it Joe Tramp found Valecny prumysl v Holysove

Saturday, 27 August 2016Plzeňský kraj, Czechia

#3766
Dnes jsme se Čtyřhrankou vyrazili do Holýšova na akci s přáteli - a co bychom byli za kačery, kdybychom cestou neposbírali pár krabiček. Jelikož nás odpoledne očekával bazén, nevadilo ani tropické vedro a my směle vyrazili do okolních svahů.

Tahle keš byla hlavním naším cílem. Zjišťování indicií šlo bez problémů - až do ST6. Tady nám to hrubě nevycházelo... Ať jsme dělali, co jsme dělali, nemohli jsme to dát dohromady, tak jsme se rozhodli pošetřit čas a prostě vyrazit na vypočítané souřadnice s tím, že nám třeba poradí. No, tohle jsem fakt nečekal - my jsme to totiž měli dobře, jenom se budeme muset naučit správně rozdělovat slova... Ještě že slečna byla milá a měla s námi trpělivost Děkuji za ukázání zajímavých míst, přivedení na ještě zajímavější místo (krásně to tu zrenovovali) a letterbox, jichž není nikdy dost.

infoA letterbox is another form of treasure hunting using clues instead of coordinates. In some cases, however, a letterbox has coordinates, and the owner has made it a letterbox and a geocache. To read more about letterboxing, visit the Letterboxing North America web site.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page