Skip to Content

View Geocache Log

Found it Leroj found AGT 83: Skalni brana Sokoli polibek

Friday, September 7, 2018Středočeský kraj, Czechia

super earthka na parádním místě! jednoznačně nejzajímavější místo z našeho dnešního okruhu. Nahoru se mi sice moc nechtělo, ale obrázky v listingu slibovaly hodně a tak jsem se tam pustil. samotný výstup nebyl tak náročný jak to vypadalo, akorát jsem to zkusil vylézt ze SZ a docela se dařilo - no nakonec jsem stejně skončil na WP2 (akorát jsem šel horší, zato delší cestou) :)
Brána je nádherná a abychom předešli případné devastaci, tak chlapci vytváří živou kopii (viz. foto). docela se jim to povedlo, takže pak jen provedli patřičné měření, spočítali si otvory, já udělal pár fotek a můžeme se vydat naproti, na bránu o něco větší.
díky moc za pozvání, dávám FP
...ani nevím proč, ale cestou dolů mi v hlavě zněla známá věta:
pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí (ale že to dalo práce, co)

kopie brány (vlevo)

Additional Images Additional Images

kopie brány (vlevo) kopie brány (vlevo)

cesta zpět cesta zpět

infoAn Earthcache is an educational form of a virtual cache. The reward for these caches is learning more about the planet on which we live - its landscapes, its geology or the minerals and fossils that are found there. Many Earthcaches are in National Parks. Some are multi-cache in form, and some have a physical log book located in or close to a Visitor Center. Earthcaches are developed in association with the Geological Society of America. For more information go to http://www.geosociety.org/earthcache/
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page