Skip to Content

View Geocache Log

Found it TwiceRaP found Zubata Zaba Super Bonus

Wednesday, 15 August 2012Moravskoslezský kraj, Czechia

# 2501 Cas 16,31
A je to tady. Úplný konec putování po keškách Zubaté žáby. Jeli jsme z domova pres 400 km, abychom si tuhle sérii odlovili. Tri dny jsme byli bez teplého jídla. Od rána do vecera jsme behali po lese jako zbesilí a naháneli jsme kešky a souradnice žabozubých multinek, tradicek i mysterek. Jídlo a pití jsme si tahali na zádech, nohy jsme si otlacili a nenechali jsme toho, dokud jsme nepoznali, jaké to je v drsném kraji, kde jsou i drsní lidé.

Je tady nádherne. Místní les jsme poznali možná mnohem více, než kdejaký domorodec. Stopy car v naší GPS na mape Zubaté žáby to dokazují. Meli jsme štestí na pocasí, jen první den nám trošicku zapršelo. To jsme ale již úplne zapomneli! Pak už to bylo jen o chození a kombinaci smeru, kudy jít, aby byl odlov keší Zubaté žáby co nejefektivnejší. V GPS se mapa stále kroutila a najít tu ideální cestu nebylo zrovna to nejjednodušší. Ješte více se to zatocilo, když jsme lovili multinky Zubaté žáby. To bylo opravdu dílo! Ted se tomu už jen usmíváme. Když zavreme oci, tak vidíme houští, stromy, vysokou trávu a slyšíme dupot divokých prasat a praskot vetvicek, když kolem nás pádila vysoká. Vidíme i nádherná kešková zvírátka, která jsme v takovém množství ješte nikde nevideli. Byla to nádhera!

Pri cestách po Zubatce jsme se seznámili s Jazzlinkou, se kterým jsme odlovili i tuhle Super Bonusovku. Byli jsme spolu v kontaktu a pri tom všem bloudení jsme dorazili spolecne i do cíle. Na keškách Zubaté žáby jsme potkávali i dva draky z Krkonoš team GARMION. Ti nám pomohli s indicí D, kterou jsme na jedné kešce prehlédli. Byla na Zubaté žábe jen v jedné keši a bez jejich pomoci, bychom Super Bonus nedohledali. Všechny tyto prátele srdecne zdravíme, bylo nám potešením se s nimi seznámit.

Konecná statistika odlovu Zubaté žáby.
Na Zubaté žábe jsme strávili 3 naše dovolenkové dny. Dojíždeli jsme z Opavy, kde jsme byli ubytováni. Celkem jsme pešmo urazili za všechny tri dny 61,31 km a na žábe jsme strávily více jak 27 hodin cistého casu. Nenašli jsme dve keše, jednu jsme obnovili a druhou jsme si odlovili po obnovení Jazzlinkou. Snad k nám budou owneri shovívaví. Vetšina keší je v dobrém stavu, nekteré vzaly za své pri težbe dreva a byly predhudci nahrazeny provizorními krabickami. Není jich ale moc. V nekterých našich lozích jsme tyto skutecnosti poznamenali. Snad tyto logy pomužou ownerum k aktuálnímu zmapvání situace.

Záverecné podekování! Velké díky patrí Bratrstvu Zubaté žáby, které se nám postaralo o tri dny zábavy a strádání v drsném kraji Bruntálska. Povedlo se jim to naprosto skvele. Absolvovali jsme již nekolik keškových obrazcu, ale tenhle byl nejvetší a nejrozsáhlejší. Urcite si ho budeme pamatovat. Vzpomínat budeme s nadšením a chválit ho budeme všude, kde se to jen dá. Dekujeme velkým dekováním za všechno krásné, co jsme mohli prožít! Zdravíme z Kladenska, od Slaného, kde jsou naše HC.

Renka a Pavel, TwiceRaP

Ješte obchod:
In: CWG TwiceRaP, hlavolam pro deti, náš FP.
Out: Krásný výhled a nádherné vzpomínky ze Zubaté Žáby. Díky.

Radost z nálezu další žáby

Additional Images Additional Images

Radost z nálezu další žáby Radost z nálezu další žáby

Vtípky Zubaté žáby Vtípky Zubaté žáby

Jedinecný strom na Zubaté žábe Jedinecný strom na Zubaté žábe

Pevnosti Zubaté žáby Pevnosti Zubaté žáby

Pevnosti Zubaté žáby 2 Pevnosti Zubaté žáby 2

Neuveritelná krása - na památku Neuveritelná krása - na památku

Drsný kraj, drsné, ale nádherné keše Drsný kraj, drsné, ale nádherné keše

infoA Mystery Cache is the “catch-all” of cache types, this form of cache can involve complicated puzzles you will first need to solve to determine the coordinates. The only commonality of this cache type is that the coordinates listed are not of the actual cache location but a general reference point, such as a nearby parking location. Due to the increasing creativity of geocaching this becomes the staging ground for new and unique challenges.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page