Skip to Content

View Geocache Log

Found it HallaDita found Picmanuv Mlyn - Holysov

Sunday, 13 October 2013Plzeňský kraj, Czechia

To byla povedená neděle . S Hloustem jsme se rozjeli na CITO a za doplněním pár políček v D/T tabulce. A na tyto zajímavé keše přibrali i kamarády Notýska a HentaiCZeK. Po odlovení zdejší kuriozity, Zmijovce, jsem na "spravení" nálady (po T1) vybrala zdejší T5. Zdála se být z listingu vhodná pro stromolezce začátečníky (já), tak i úplné nováčky (No. + He.). Hloust obstaral prvovýstup a záchranu uvíznutého lana. Musím říct, že to, jak tam lano uvízlo, by nenapadlo ani mě . To už se pak ani naše matička na špagátu nezdála tolik amatérská (jak Hloust nekolikrát porhlásil).
Než jsme správně upravili délku všech špagátů,.. tak jsem byla úplně vyšťavená (dostavila se únava ze včerejšího lezení v Klánovicích). Ale když to vše bylo OK, tak jsem se konečně vrhla vzhůru .
Keška je tam moc krásně upevněná . Už zespoda to bylo vidět
Strom okukovala taky rodinka úplně čerstvých kešerů. Vybrali si totu keš jako svou úplně první, kterou chtěli odlovit. Tak jsme jim v kostce vysvětlili spoustu věcí o GC a doporučili jim blízkou tradičku Jez Holýšov, kde jsme se s nimi za chvíli ještě jednou potkali. Tímto je moc zdravím
Děkuji za pěknou stromolezeckou (má 4.)

Hloust stoupá

Additional Images Additional Images

Hloust stoupá Hloust stoupá

Dita objímá Dita objímá

Notýsek jásá Notýsek jásá

HentaiCZeK se tlemí HentaiCZeK se tlemí

infoThis is the original cache type consisting, at a bare minimum, a container and a log book. Normally you'll find a tupperware container, ammo box, or bucket filled with goodies, or smaller container ("micro cache") too small to contain items except for a log book. The coordinates listed on the traditional cache page is the exact location for the cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page